Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Osobní odběr po tel. dohodě
  • Dobírka v rámci ČR a SR
  • Platba předem na účet ČR a SR

Orgonit přívěšek se spirálou - 337

Slouží k eliminaci elektromagnetického záření a vytváření a zvyšování pozitivních vibrací v místě, kde jsou instalovány.

ks
Kč bez DPH
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Slouží k eliminaci elektromagnetického záření a vytváření a zvyšování pozitivních vibrací v místě, kde jsou instalovány.

Název orgonit je odvozen od ,,orgonu' - energie, kterou zkoumal vědec Dr. Wilhelm Reich během svých výzkumů. Z čeho se vyrábí: -směs kovových třísek -naprogramovaný křišťál - který dělá orgonit aktivní -drahé kameny - zjemňují a specifikují vlastní energii a pozdvihují vizuální stránku -spirála - dochází k usměrnění vyzařované energie orgonitu do osy této spirály -pryskyřice Co dokáže: -eliminace elektromagnetické energie - veškerá elektronika, trafostanice, vysokonapěťové vedení rozvodů elektřiny, rádiové vysílání, BTS stanice mobilních sítí, pokrytí wifi a mnohá další -čistí atmosféru o smogu a jedovatého spadu -dokáže čistit vodu a to jak v hrnku, tak větších rezervoárech (je potřeba více času) -posiluje vrozené psychické schopnosti a neutralizuje negativní energii okolí -pozitivně působí na rostliny, na jejich vývoj a růst -pozitivně působí na geopatogenní zóny a transformuje jejich energii na energii pozitivní -zesiluje účinky meditace v meditačních prostorách

Dotazy k produktům

Specifikace